Wyróżnienie magazynu AUTO ŚWIAT

Szanowni Klienci!


Z radością informujemy, iż salon Nissan, należący do Grupy Dąbrowscy, otrzymał WYRÓŻNIENIE w Wielkim Teście Salonów 2015 organizowanym przez magazyn Auto Świat opublikowanym w numerze z 27 lipca.

W dwóch słowach na czym polegał Test:

"(...)Pod lupę bierzemy kilkanaście marek i około 200 salonów. Ponad setka przeszkolonych ankieterów – tajemniczych klientów – rozjeżdża się po Polsce i odwiedza autoryzowane salony sprzedaży nowych samochodów. Wcześniej wysyłają e-maila (oczywiście, jako prywatne osoby) z zapowiedzią wizyty i prośbą o przygotowanie jazdy próbnej wybranym modelem. W czasie wizyty w salonie nasi ankieterzy mają za zadanie ocenić kilkadziesiąt kryteriów, podzielonych na 3 zasadnicze kategorie: organizacja salonu, jakość obsługi oraz jazda próbna. Żeby ocena była maksymalnie obiektywna i rzetelna, tuż po wizycie w salonie wypełniają 5-stronicową szczegółową ankietę. Interesuje nas wszystko, co ma wpływ na pracę salonu i kontakty z klientami, łącznie z tym, jak szybko pracownik salonu odpowiedział na e-maila i czy nie zrobił w nim błędów. Oceniamy także: oznaczenie salonu, łatwość dojazdu i zaparkowania przed nim, a także to, czy są wydzielone miejsca dla kierowców niepełnosprawnych i czy salon nie ma barier architektonicznych. Punktujemy zarówno wygląd salonu, jak i samochodów na ekspozycji, a także dostępność materiałów informacyjnych dotyczących oferowanych modeli. Oceniając jakość obsługi, nasi ankieterzy zwracają uwagę na: zachowanie sprzedawców i ich ubiór, zainteresowanie klientem, sposób prezentowania auta, znajomość produktu, zrozumiały język, a nawet na gotowość do negocjacji cenowych".

Wyróżnienie to traktujemy jako motywację do pracy i dalszego świadczenia usług na najwyższym poziomie w salonach Grupy Dąbrowscy w Zabrzu i Bytomiu.

Dziękujemy!

Inne aktualności
NISSAN QASHQAI W ABONAMENCIE DLA FIRM* OD 1 090 ZŁ NETTO / MIESIĘCZNIE Fotorelacja z Targów Motoryzacyjnych Genewa 2019r.
Pokaż wszystkie aktualności

Promocje