Jubileusz 25-lecia Dąbrowscy Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, nadszedł czas podsumowań i wspomnień.

Dzięki temu, że Państwo – nasi klienci, jesteście tak wiernie z nami, mogliśmy obchodzić 25-lecie działalności firmy. Gala Jubileuszowa odbyła się pod hasłem „Pięć zmysłów”. Podczas wydarzenia, które miało miejsce w piątek 18 września 2015 roku w siedzibie firmy w Zabrzu, gościliśmy 400 osób. Podczas obchodów jubileuszu dbaliśmy, aby wszystkie zmysły naszych gości były zaspokojone. Najpierw – pieszcząc wzrok pamiątkowymi zdjęciami – Prezes Zarządu wraz z prowadzącą Kingą Burzyńską przenieśli nas w podróż po historii firmy. Później niezwykłych doznań słuchowych zagwarantował muzyczny klimat stworzony przez Marcina Wyrostka z Filharmonia Zabrzańską. Na koniec w myśl rodem z dawnych dancingów „nie zadzieraj nosa, nie rób takiej miny” przenieśliśmy się w wir tańca, bawiąc się w takt największych przebojów ostatniego 25-lecia. O wrażenia dotykowe zadbała strefa chill out usytuowana przed budynkiem firmy, gdzie czuliśmy się „jak ryba w wodzie”.

Nie możemy jednak zapomnieć, iż największą atrakcją tego galowego wieczoru był nowy, zmysłowy model Renault – Talisman, który do Zabrza przyjechał prosto z Targów Motoryzacyjnych we Frankfurcie, a – co warto zaznaczyć – w salonach dostępny będzie dopiero w 2016r.

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować wszystkim Partnerom, bez których nie moglibyśmy tak hucznie świętować tj.: Renault Polska, Nissan Polska, RCI Banque Polska, Total Polska, PZU SA, Moto Wektor Sp. z o.o., Nadwozia Partner Sp. z o.o.

Na koniec największe podziękowania kierujemy do naszych Klientów, dzięki którym istniejemy na rynku od ćwierćwiecza. To dla Państwa nieustannie chcemy się doskonalić i podnosić jakość naszych usług.

Zarząd i Pracownicy Dąbrowscy sp. z o.o.

Inne aktualności
NISSAN QASHQAI W ABONAMENCIE DLA FIRM* OD 1 090 ZŁ NETTO / MIESIĘCZNIE Fotorelacja z Targów Motoryzacyjnych Genewa 2019r.
Pokaż wszystkie aktualności

Promocje